Maxbud Investments Sp. z o.o. Sp.k. jest firmą deweloperską utworzoną na podbudowie wcześniej prowadzonych działalności deweloperskich przez wspólników spółki stanowiących zarząd firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji budynków wielorodzinnych i jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

 Nasze ostatnie realizacje to:

  • „Osiedle Srebrna” – czteropiętrowy blok z stanowiskami parkingowymi w garażu podziemnym składający się z 58 lokali mieszkalnych i 9 lokali usługowo handlowych w parterze budynku
  • segmenty w zabudowie szeregowej przy ul. Pawilońskiej 43/45 na Julianowie  •  "Bursztynowa Zatoka” – inwestycja położona w najbardziej prestiżowej nadmorskiej lokalizacji jaką jest Jurata, składająca się z dwóch piętrowych budynków, każdy z budynków posiada 2 niezależne apartamenty o powierzchniach od 60m2 do 135 m2 z tarasami widokowymi na dachu budynków 


  • „Gwiazdowa Aleja” – czteropiętrowy, nowoczesny budynek mieszkalny o wysokim standardzie wykończenia, wyróżniający się elegancką elewacją z przeszklonymi balkonami położony w Łodzi przy ulicy Gwiazdowej 16.
  • „Gwiazdowa Aleja II” –pięciokondygnacyjny, nowoczesny budynek mieszkalny zlokalizowany w Łodzi przy ul.Gwiazdowej 8.

·        


  •  TRIOPRESTIGE” ul. Jasińskiego 26/28, Julianów. Trioprestige to trzy segmenty w zabudowie szeregowej. W każdym segmencie znajdują się dwa atrakcyjne apartamenty bez czynszu, o powierzchni od 117 m2 do 124 m2  z balkonami  i przestronnymi tarasami. Dla każdego apartamentu przewidziany został garaż i miejsce postojowe.

 

 Obecnie jesteśmy w trakcie budowy budynku wielorodzinnego w Łodzi przy ul. Cedry 2a oraz apartamentów „Impresja Park” w Łodzi przy ul. Przybyszewskiego 217 . W III kwartale 2018 roku planujemy rozpoczęcie inwestycji w Łodzi przy ul. Kowalskiej (Bałuty) a w IV kwartale 2018 startujemy z budową apartamentów w Łodzi przy ul. Mazurskiej 39.


Ponieważ wiemy jak ważny jest dla Państwa zakup swojego wymarzonego mieszkania - przywiązujemy wielką wagę do jakości użytych przez nas materiałów oraz jakości wykonywanych prac - po to aby w przyszłości mieszkało się Państwu komfortowo i wygodnie. Stawiamy na nowoczesność i funkcjonalność naszych inwestycji.


Serdecznie zapraszamy do
kontaktu z nami !